Қазақстанға еңбегі сіңген білім беру ісінің үздіктері:

 

З.А. Жақсыбаева – қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі

Қ.Б. Қаденов – тарих пәнінің мұғалімі

 

Қазақстан Республикасының білім министрлігінің мақтау қағаздарымен марапатталғандар:

Ә.Е. Мұсағалиева – орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі

Ү.Б. Сүлейменова – ағылшын тілі пәнінің мұғалімі

Б.С. Жұмашева – биология пәнінің мұғалімі

Г.Т. Ламашева - бастауыш сынып мұғалімі

К.О. Айтқалиев – АӘД мұғалімі

Д.С. Қыдыров - ИЕТН пәнінің мұғалімі

 

Облыстық білім Басқармасының мақтау қағаздарымен марапатталғандар:

М.Ж. Егізалиева – ағылшын тілі пәнінің мұғалімі

А.Қ. Сарсеков – тарих пәнінің мұғалімі

М.И. Мәмбешева – тарих пәнінің мұғалімі

А.Т. Құбашева – география пәнінің мұғалімі

Г.Ө. Ишангалиева – орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі

Г.И. Молдағалиева – бастауыш сыныбының мұғалімі

К.М. Сапарова - математика пәнінің мұғалімі

= = = Мектеп әкімшілігі = = =

Директор: Қаденов Қайырғали Батыргерейұлы (тарих пәнінің мұғалімі
Оқу ісінің меңгерушісі: Абсалямова Заузат Тоқбайқызы (ағылшын тілі пәнінің мұғалімі)
Оқу ісінің меңгерушісі: Мендешева Айгүл Еділбайқызы (сызу және бейнелеу пәні мұғалімі)
Тәрбие ісінің меңгерушісі: Есеналиева Қалампыр Қобыландықызы (қаз.т пән.мұғалімі)
Тәрбие ісінің меңгерушісі: Шамелова Гүлбадан Оразайқызы (математика пәнінің мұғалімі)

М.Әуезов атындағы №2 ЖОББМ педагогикалық ұжымының сапалық құрамы 1.09.2012 жыл.

Аты-жөні Туған күні,
айы,
жылы
Ұлты
Бітірген оқу орны,
уақыты
Атқаратын
қызметі
Еңбек   өтілі Санаты Аттестац
өткен
уақыты
Марапаттаулары Білім жетілдіруі
1 2 3   4 5 6 7 8 9 10
1 Абсалямова Заузат                    Токбаевна 17.03.1977 казақ БҚМУ  2005 ағылшын тілі ағылшын 15 І 2012 Ауд , Обл 2012
2 Абилова Мөлдір                     Еділбайқызы 26.05.1990 казақ УПК 2011 Баст.мект. ұзартылған топ 1        
3 Агедилова Гульмира                   Гилажовна 30.01.1969 казақ УПИ 1991 биол-химия химия 21 жоғары 2010 Ауд , Обл 2009
4 Аймурзина Бибигул                    Хасанқызы 14.03.1985 казақ УПИ 2006 биол-химия Химия және биология  5        
5 Абулхайров Сакен               Бауржанович 21.02.1973 казақ БКМУ2007 кәсіптік білім. технол 6ж 10 ай ІІ 2008 Ауд , Обл  
6 Аслямова Анар                         Рахметовна 04.10.1977 казақ БҚМУ 2006 бастауыш    сынып 11 ІІ 2009   2010
7 Байсенова Багдагул         Шаймардановна 08.11.1963 казақ УПК 2004 еңбек технол 11 ІІ 2012   2012
8 Баймурзин Берик              Галиакбарович 25.05.1971 казақ БҚМУ 2005 дене  шынықтыру 19 І 2012 Ауд. Обл. 2010
9 Бағдыбаев Марат                         Кабиевич 10,01.1967 казақ ЗКГУ  2005 пед-псих психолог 6ж 8 ай ІІ 2009 Ауд   
10 Бисекешов Акболат               Аккайрович 10.02.1976 казақ БҚМУ 2004 дене    шынықтыру 14 І 2010 Ауд. 2012
11 Бисегалиев Курман              Жанузакович 07.07.1957 казақ УПИ 1987 биолог. геог-биол 31 І 2009   2009
12 Боранбаева Бұрыш          Кобыландиевна 28.01.1976 казақ ЗКГУ 1997 физмат физ-мат 15 ІІ 2011   2010
13 Берікболсынова Гүлзинат Панағалиқызы 16.07.1975 казақ БҚМУ 2008 бастауыш    сынып 4 II 2011    
14 Бекмагамбетова Дина        Болатжанқызы 02.02.1982 казақ УПК 2003 дене    шынықтыру 9 ІІ 2012 Ауд. 2012
15 Бижанова Алтын                         Хамиовна 07.02.1985 казақ ЗКГУ 2008 матем математ 6ж 8ай ІІ 2010   2008
16 Габбасова Ботагоз                Шайхымовна 30.06.1962 казақ УПИ1985.мат-физ физ-матем 21 ж 4ай жоғары 2010 Ауд. Обл. 2007
17 Досалиева Ляззат                  Абсатаровна 26.06.1968 казақ ОПИ 1992 қазақ тілі 20 I 2011 Ауд. 19.03.1905
18 Егизалиева Малика                 Жиенбаевна 20,04.1957 казақ УПИ 1977 ағылшын ағылшын 35 жоғары 2009 Ауд. Обл. 2010
19 Ералиева Замзагуль                  Саясатовна  01.03.1973 казақ УПК 2001 бастауыш     сынып 20 І 2009   2009
20 Ералиева Қарылғаш Сайынқызы 23.10.1985 казақ БҚМУ 2007 МАД 6 ІІ 2012   2010
21 Есенгазиева Замзагуль     Ахметкереевна 26.01.1973 казақ УПК 2001 бастауыш          сынып 20, 10 ай І 2012   2011
22 Есеналиева Қалампыр    Қобыландықызы 25.07.1974 казақ ОПИ 1996 қазақ тілі 16 жоғары 2012 Ауд., Обл. 2011
23 Жайлганова Улмаш                    Шатаевна 27.02.1962 казақ УПИ 1984 мат. матем. 28 жоғары 2012 Ауд. Обл. 2011
24 Жантасова Айнур            Хамидуллиевна 20.08.1981 казақ ЗКГУ 2004 филол. орыс тілі 12 ж 7 ай І 2012 Ауд. Обл. 2008
25 Жиесова Шуга                         Жолдасовна 04.07.1967 казақ ОПИ 1994 тарих/құқық 24 І 2008 Ауд., Обл. 2011
26 Жумашева Бакытжан             Сейпековна 22.10.1954 казақ УПИ 1978 хим-биол. биолог 40 жоғары 2010 Ауд. Обл. Рес 2010
27 Жумагулов Аслан          Толепбергенович 11.07.1982 казақ БҚМУ 2009 АӘД 3 ІІ 2012 Ауд. 2011
28 Жиенбаева Райля             Темірболатовна 27.07.1980 казақ БҚМУ 2001 кітапханашы 10 ІІ 2008   2008
29 Жаменкеева Салтанат         Сабыржановна 10.02.1972 казақ УПИ 1994 каз яз библиот. 10 ІІ 2010   2009
30 Зинуллина Мереке             Амангалиевна 16.12.1975 казақ БҚМУ 2006 қазақ тілі 14,11 ай ІІ 2009 Ауд. 2008
31 Ишангалиева Гуляйм              Утегеновна 02.01.1966 казақ УПИ 1992 орыс тілі орыс тілі 28 І 2009 Ауд. Обл. 2009
32 Имангалиева Күләш           Сағынтайқызы 14.10.1955 казақ УПИ 1977 физика физика 35 жоғары 2009 Ауд. Обл. 2009
33 Имангалиева Диана                  Ержановна 05.07.1985 казақ БҚМУ 2006 пед.псих ұзартылған топ 3 4 ай     ҚББ  
34 Каденов Кайыргали           Батыргереевич  01.05.1954 казақ ОПИ 1980 тарих 31 жоғары 2005 Ауд., Обл., Үзд. 2011
35 Кадыргалиева Катюша  Амангельдиевна 27.05.1971 казақ ЗКГУ 2004г. М/инф матем-инф 21 І 2011 РОО, Обл. 2011
36 Кадыргалиев Бегелди              Сайлауович 12.09.1967 казақ ОПИ 1990 дене    шынықтыру 22 І 2009 Ауд. Обл. 2010
37 Кайргалиева Саулемай               Оресовна 01.01.1963 казақ БҚМУ 2005 бастауыш сынып 20, 5 ай І 2010 Обл, ауд.б.б 2009
38 Кайрлиева Гульмира              Нигметовна 30.01.1977 казақ БҚМУ 2003 қазақ тілі 15 І 2009 Ауд., Обл. 24.01.2009
39 Казбаева Даурия                      Сайлауовна 05.04.1982 казақ ЗКГУ  2006  ағылшын ағылшын 9 ІІ 2008 Ауд., Обл. 2010 2008
40 Калдешова Альфия                    Болатовна 08.03.1977 казақ БҚМУ 2005 баст.сынып 18 ІІ 2008 Ауд. 2011
41 Кенеева Надежда                Бактыгалиевна 19.01.1980 казақ БҚМУ 2010 дене шынықтыру 14 ІІ 2012 Ауд. 2012
42 Куженова Нүргүл              Қуанышкалиевна 29.10.1978 казақ БКМУ2006 кәсіптік білім МАД 9 ж 11 ай ІІ 2012   2011
43 Кубашева Аккенже                   Толеновна 26.10.1954 казақ УПИ 1978 географ. география 32 жоғары 2008 Ауд., Обл. 2007
44 Куспаева Гулнар                   Куанышовна 07.10.1979 казақ БҚМУ 2008 жоғары 13 І 2011   2011
45 Кулатова Клара                    Айсагалиевна 19.12.1982 казақ ЗКГУ 2008орыс тілі орыс тілі 9ж 6 ай ІІ 2010    
46 Кыдыров Данияр                  Салекешович 09.08.1975 казақ ЗКГУ 1996.мат-инф. инфор 16 жоғары 2009 Ауд., Обл.,Мин 2011
47 Қыдырова Самал                   Салекешқызы 25.02.1978 казақ БҚМУ 2007 жоғары 15 І 2007   2011
48 Мусирова Туғанай            Бақытжанқызы 27.08.1988 казақ БҚМУ 2010 биология биология 2        
49 Маужигитова Замзагул            Саматовна 20.05.1970 казақ ЗКГУ 2006 ағылшын ағылшын 18 ж 10 ай ІІ 2010   2009
50 Медеуов Казбек                 Бактыгалиевич 26.021971 казақ ЗКГУ 2007 технолог. технол 10 ІІ 2008 ауд 2007
51 Мендешова Айгуль               Едильбаевна 08.10.1976 казақ ЗКГУ .03г.сызу,сурет сурет, сызу 19 жоғары 2012 Ауд. 2011
52 Меңдіғалиева Бақыт              Жексенқызы 09.03.1959 казақ УПУ 1991 арн.орта 20, 6 ай І 2012 Аудандық, Облыс. 2008
53 Мусагалиева Алия                     Елдесовна 26.05.1956 казақ УПИ 1977 орыс тілі орыс тілі 35 жоғары 2009 Мин.Обл.Ауд 2009
54 Мухамбеткалиева Гаухар Сабыргалиевна 22.07.1972 казақ УПИ 1995орыс тілі орыс тілі 23 жоғары 2012 Ауд., Обл. 2011
55 Молдағалиева Гүлбаршын Ишангалиқызы 02.12.1969 казақ БҚМУ 2004 жоғары 19 І 2010 Обл., Ауд. 2010
56 Отамбетов Амангелди         Қанатбайұлы 12.03.1959 казақ НУКУС ГУ 1993географ. под.гр/геогр 20 ж 4 ай І 2009 Ауд 2012
57 Өтепова Лунара                Меңдіғалиқызы 17.07.1984 казақ БҚМУ 2005 пед/псих психолог 6ж 7ай       2010
58 Сарсенгалиева Дидара      Наурызбаевна 20.03.1980 казақ ЗКГУ 2000 мат-инф. информ 12 І 2009 Ауд.. 2011
59 Самат Берикбек 22.09.1983 казақ БҚМУ 2007 дене шынықтыру 9 І 2012 Ауд. 2010
60 Сарсеков Алдаберген         Кайргалиевич 12.121959 казақ ОПИ 1981 тарих 17,2 ай жоғары 2009 Ауд. Обл. 2006
61 Сердалина Айнаш                      Идиятқызы 20.04.1977 казақ ЗКГУ2006 кәсіптік білім технол 11ж 4 ай І 2012 Ауд.. 2012
62 Сергалиева Бейбитгүл  11.03.1987 казақ БҚМУ 2008 әл. педагог 2ж 11ай        
63 Сисенгалиева Замира             Жауденовна 28.05.1962 казақ ОПИ 1988 жоғары 30 жоғары 2010 Аудандық 2008
64 Сулейменова Умит                  Баксиковна 21.01.1955 казақ УПИ 1976 ағылшын ағылшын 29 жоғары 2009 Мин.Ауд., Обл. 2009
65 Сембаева Айнур Батырғалиқызы 07.09.1988 казақ БҚМУ 2009 тарих тарих 3        
66 Тажкуранова Гульмира Тыныштыбаевна 08.07.1969 казақ УПИ 1993.сызу, сурет технол 13 ж 11ай І 2012 Ауд. 2011
67 Таскалиев Берик                     Естугулович 27.09.1974 казақ ЗКГУ 2004 технолог. технол 10 ж 8ай ІІ 2009 Ауд. 2012
68 Телагисов Куаныш                  Эдуардович 27.02.1981 казақ БҚМУ 2004 дене шынықтыру 14 І 2010 Ауд. 2009
69 Тогызбаева Сакипжамал  Амангалиевна 17.08.1966 казақ ЗКГУ 2004  өнер инситуты музыка 25 жоғары 2010 Ауд., Обл. 2009
70 Тлеулина Куляш                     Базарбаевна 15.02.1971 казақ УПК 2002 арн.орта 23     Аудандық, Облыс. 2012
71 Тулемисова Маржан        Койшекеновна 10.06.1959 казақ УПУ 1979 арн. орта 33 І 2012 Обл, ауд.б.б 2010
72 Шамелова Гульбадан                Оразаевна 25.01.1965 казақ АПИ 1988.мат-физ. матем 24 жоғары 2011 Ауд., Обл. 2011
73 Шанаева Айман                 Ермеккалиевна 11.04.1976 казақ ЗКГУ 2008 ағылшын орыс тілі 10 ж 11 ай ІІ 2009   2008
74 Шканова Альбина                      Серікқызы 20.03.1989 казақ УПК 2009 бастауыш тәлімгер 2        

 

Сайт создан в системе uCoz